Sitemize Hoşgeldiniz!
Yardımamı İhtiyacınız var? Şimdi Bize Ulaşın!

kurumsal
pms enerji yenilenebilir enerji
hakkımızda

PMS enerji olarak 

Çöp depolama tesislerinde çöp gazı ile çalışan motorlarınızın arıza, periyodik bakım, verimli çalıştırma, ve takip uygulaması ile 

Santrallerin kurulacakları yere göre, sisteme bağlantılarının araştırılması, bağlantı anlaşmalarının yapılması konusunda danışmanlık hizmeti verilmesi, santral elektrik sistemleri şartnamelerinin hazırlanması, projelerde danışmanlık ve kontrollük, fizibilitelerinin yapılması, genel elektrik sistemleri ile şalt tesislerinin dizaynı, Lisans alınması veya Lisanssız Üretim işlemlerinin yapılması, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı veya TEDAŞ projeleri ve kabul işlemleri konularında danışmanlık hizmeti vermektedir.

circle arrow down

PMS Enerhji olarak siz müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

hızlı iletişim için lütfen tıklayınız!
Misyon, Vizyon ve Değerlerimiz.

Misyonumuz

Tüm iş sahalarımza ve faaliyet alanlarımızda standart üstü kaliteyi ve verimliliği belirleyerek daima en iyiyi hedefleyen, sürdürülebilirlik ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen yenilikçi bir firma olmaktır. Alanlarında uzman mühendis ve teknik personel kadromuzla, enerji üretimi konusunda çalışmalarıyla ve teknolojik gelişmelerin yakından takip edildiği çalışma ortamını yaratmak, sektöründe bir odak noktası haline gelmek, Çalışanlarımızın sürekli eğitimini sağlayarak sektörde ve içinde bulunduğumuz enerji çağının gerektirdiği yeniliklerde öncü firma haline gelmek. Yönetim ve çözüm odaklı uygulamalarımızla çalışma hayatı kalitesini artırmak. Tecrübemiz, teknik bilgimiz ve hayal gücümüzle hayata geçireceğimiz projeler ve müşterilerimize yönelik ilkelerimizle sektörde kaliteyi yükseltmek.

Vizyonumuz

İçinde bulunduğumu küresel enerji krizinin etkileriyle birlikte bütün dünyada fosil yakıtlar yerine yenilenebilir enerji kaynaklarına yönelerek enerjide sürdürülebilirliği sağlamak ve gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak.

Değerlerimiz

PMS enerji olarak müşterilerimize yönelik şeffaflık, dürüstlük, ve performans artırmaya yönelik çalışmak. Çevre bilinciyle sürekli gelişim ve yaratıcı çözümler odaklı değerlerimiz iş hayatımızın her anında temel ilkelerimizdir.

PMS ENERJİ HİZMETLERİ

Siz müşterilerimiz için en uygun çözümleri sunmak için elimizden gelenin fazlasını katmaya devam ediyoruz.
Sunduğumuz Hizmetlerden Bazıları:

Değerli Referanslarımız

Dünyaca kabul görmüş markalar ve üreticiler için orijinal ekipman ve yüksek kaliteli orjinal veya oem motor yedek parçaları Federal Mogul, Bosch, Innio Jenbacher, MWM, Caterpillar, MAN, Motortech, Champion, Denso ve diğerleri pmsenerji.com’da.

Zamanı ve Dünyayı Koru

En büyük gücün, güvenilir, bilgili ve dürüst olmak olduğunu bilerek çalışıyoruz.
Bize Ulaşın

YENİLENEBİLİR ENERJİ HAKKINDA YENİ YAZILARA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

Deneyimli, Kaliteli ve Uzman kadroya sahip olduğumuz için ve her zaman müşterilerimizin yanında olmaktan gurur duyduğumuz için PMS Enerji.

PMS Enerji, Elektrik Gaz ve Su / Elektrik Gaz ve Buhar sektöründe yer almaktadır.

Orijinal markanın kendi üretmiş olduğu, Alternatif ise o parçaya en yakın kaliteye sahip yan ürün olarak adlandırılabilir.

PMS Enerjinin temelleri 2000 yılında atılmıştır.

Ürünlerimiz sayfamızdan dilediğiniz ürünleri teklif sepetine ekleyip teklif al butonuna tıklayarak rahatlıkla teklif alabilirsiniz, ayrıca formu doldurarak sizi aramamızı isteyebilirsiniz?

Yenilenebilir elektrik; güneş, rüzgâr, jeotermal, biokütle ve düşük etkili hidro tesisler gibi kaynaklardan üretilen enerjidir. Bu kaynaklar, kendilerini doğal olarak yenilediği için asla tükenmez. Bu sebeple de “yenilenebilir enerji” olarak adlandırılır.